Babylock Rechte Zoomgeleider 12,7 mm – Strakke en decoratieve coverzomen
Wil je met jouw cover- of coverlockmachine gemakkelijk mooie, gelijkmatige zomen maken? Met de Babylock rechte zoomgeleider 12,7 mm wordt de stofrand tijdens het naaien nauwkeurig omgevouwen. Zo maak je een verzorgde zoom zonder deze steeds met de hand te hoeven omslaan.
Deze originele Babylock zoomgeleider is ideaal voor rechte zomen aan shirts, mouwen, rokken en andere kledingstukken. Bovendien kun je de grijperdraad van de coversteek als decoratieve siernaad aan de goede kant van de stof laten zien.
Babylock rechte zoomgeleider voor nauwkeurig coveren
Een mooie coverzoom begint bij een gelijkmatige stofomslag. De Babylock rechte zoomgeleider helpt je om de stof tijdens het naaien netjes op de juiste breedte te vouwen.
De geleider maakt een omslag van circa 12,7 mm en is bijzonder geschikt voor rechte stofranden. Hierdoor werk je sneller en hoef je de zoom niet voortdurend zelf om te vouwen of op zijn plaats te houden.
De voordelen op een rij
- Gelijkmatige zoom: de stof wordt nauwkeurig omgevouwen tijdens het naaien.
- Zoommaat 12,7 mm: voor een nette en relatief smalle afwerking.
- Ideaal voor rechte zomen: bijvoorbeeld bij mouwen en kledingstukken.
- Minder voorbereidend werk: de geleider helpt bij het omslaan van de stof.
- Decoratieve mogelijkheden: gebruik de grijperdraad van je coversteek als zichtbare siernaad.
- Origineel Babylock accessoire: ontworpen voor geschikte cover- en coverlockmachines.
Maak ook decoratieve zomen met de grijperdraad
Wat deze rechte zoomgeleider extra leuk maakt, is de mogelijkheid om de grijperdraad van jouw coversteek zichtbaar te gebruiken.
Je verwerkt de stof met de verkeerde kant naar boven. Daardoor wordt de grijperdraad na het naaien zichtbaar aan de goede kant van het kledingstuk. Met een mooie kleur garen of decoratief garen geef je jouw zoom een heel eigen uitstraling.
Denk aan een contrasterende zoom langs een sportshirt, een opvallende mouwafwerking of een decoratieve rand aan een sweater.
Voor welke projecten gebruik je deze zoomgeleider?
- Rechte mouwzomen van shirts en sweaters.
- Decoratieve afwerkingen met zichtbare grijperdraad.
- Zomen aan kledingstukken van tricot of jersey.
- Rechte stofranden van creatieve naaiprojecten.
- Smalle zomen waarbij je een gelijkmatige omslag wilt maken.
Hoe gebruik je de Babylock rechte zoomgeleider?
- Bevestig de zoomgeleider op de daarvoor geschikte positie van je Babylock machine.
- Stel de machine in op een passende coversteek.
- Voer de stof met de verkeerde kant naar boven door de geleider.
- Laat het hulpstuk de stofrand gelijkmatig omvouwen.
- Naai rustig en controleer of de omslag goed blijft liggen.
Tip van Eltink: probeer eens een contrasterende kleur in de grijper. Hiermee maak je van een gewone zoom een opvallend decoratief detail. Maak eerst een proeflapje om de beste steekinstellingen te bepalen.
Geschikt voor de volgende Babylock machines
- Babylock Aspire
- Babylock Desire3
- Babylock Gloria
- Babylock Ovation
- Babylock Euphoria
- Babylock Primo
- Babylock Serenity
- Babylock Cover Stitch
Heb je een andere Babylock machine? Neem gerust contact met ons op. We helpen je graag bij het kiezen van de juiste zoomgeleider.
Ook verkrijgbaar in een smallere uitvoering
De Babylock rechte zoomgeleider is verkrijgbaar in twee maten:
- 12,7 mm – B0421S06A: voor een zoom van circa 13 mm.
- 6,35 mm – B0421S07A: voor een smallere zoom van circa 6 mm.
Zo kun je de breedte kiezen die het beste bij jouw naaiproject past.
Waarom bestellen bij Eltink Naaimachines?
Bij Eltink Naaimachines helpen we je graag om nog meer mogelijkheden van jouw cover- of coverlockmachine te ontdekken. Met de juiste accessoires werk je comfortabeler en maak je mooie, professionele afwerkingen.
Van een strakke basiszoom tot een decoratieve coversteek! Bestel de Babylock rechte zoomgeleider 12,7 mm eenvoudig online bij Eltink Naaimachines.
Recensies
Er zijn nog geen recensies.