XStore theme

Grote gratis parkeergelegenheid voor onze winkel

Gezellig professioneel familiebedrijf

Gratis servicepakket bij aankoop

Geen producten om te vergelijken.

Gratis instructie – Reparaties & onderhoud – 45 jaar familiebedrijf

Over ons

Gratis servicepakket

een kijkje binnen bij eltink naaimachines arnhem

Bij Eltink Naaimachines staan we al jaren bekend als dé specialist voor iedereen die op zoek is naar kwaliteit en service in de wereld van naaimachines. Of je nu een beginner bent of een ervaren naaister, wij zorgen ervoor dat je de perfecte machine vindt die past bij jouw behoeften en ambities. Ons team van deskundige medewerkers neemt de tijd om je te adviseren en je door het uitgebreide aanbod te begeleiden, zodat je met vertrouwen de juiste keuze maakt.

Belangrijk om te weten: Bij iedere aankoop profiteer je van ons exclusieve servicepakket, volledig gratis*, omdat wij geloven dat dit hoort bij een optimale service.

  • Persoonlijke aankoopbegeleiding om jouw perfecte ‘boom’ te vinden in het bos van mogelijkheden.
  • Individuele instructieles na aankoop, afgestemd op jouw niveau, vragen en interesses.*
  • Gratis onderhoud in de eerste 2 jaar. *
  • reparatie en onderhoud op eigen locatie.
  • Altijd beschikbaar voor vragen of onduidelijkheden in de winkel of via ons app nummer.
  • Ontspannen sfeer en heerlijke cappuccino.
  • Leuke leerzame workshops en demonstratiedagen

Bij Eltink Naaimachines combineren we vakmanschap met een passie voor naaien, zodat jij niet alleen een naaimachine koopt, maar ook een vertrouwde partner hebt voor al je creatieve projecten. Daarom kiezen zoveel klanten voor ons, en we hopen jou binnenkort ook te verwelkomen!

*Geldig bij aankopen vanaf €600,-.

Over Eltink Naaimachines

Even binnen kijken? Klik hier

Eltink Naaimachines is ruim 45 jaar een begrip als familiebedrijf, waar passie voor het vak en liefde voor het ambacht centraal staan. Dit voel je direct wanneer je onze winkel binnenstapt; het enthousiasme en de uitgebreide kennis over naai-, lock- en borduurmachines zijn duidelijk merkbaar. Bij ons moderne familiebedrijf vind je alles wat je nodig hebt voor zelfmaakmode, van een ruime collectie naai-, borduur- en lockmachines van diverse topmerken tot bijbehorende accessoires en naaivoeten.

Wij bieden een breed assortiment aan fournituren, waaronder ritsen, knopen, vlieselines en andere trendy accessoires, die altijd ruim op voorraad zijn. Onze gediplomeerde monteur verzorgt alle reparaties in onze ruime werkplaats, zodat je machine snel weer in topconditie is. Ook garantiegevallen worden bij ons in eigen werkplaats afgehandeld.

Daarnaast organiseren wij demonstratiedagen, workshops en inspirerende bijeenkomsten om je creativiteit in deze prachtige hobby verder te ontwikkelen.

Sinds augustus 2022 zijn wij gevestigd op een ruimere locatie, met gratis parkeergelegenheid voor de deur en een comfortabele workshopruimte. 

Team Eltink

Het Eltink Naaimachines team bestaat uit 6 personen, het is een klein team en dat werkt wel zo gemakkelijk. Het werkt prettig en omdat ieder zo zijn eigen specialisatie en ervaring heeft. Zo kunnen wij voor iedereen een passend advies geven.

Suus Eltink

Als dochter van Jan en Mieke ben ik al ruim 30 jaar betrokken bij Eltink Naaimachines. Mijn carrière begon op zaterdagen als extra ondersteuning, en nadat ik in 1993 mijn technische vakdiploma en middenstandsdiploma behaalde, ben ik fulltime gaan werken. Wat ik zo leuk vind aan mijn werk, is het laten zien van de moderne technische mogelijkheden en het bedieningsgemak van de machines. Dit zorgt voor zoveel extra naaiplezier! Voor de meeste van onze klanten verkopen wij niet zomaar een machine, maar een echte hobby, en dat geeft enorm veel voldoening.

Mijn specialisatie ligt bij borduurmachines en de bijbehorende software. Er valt altijd iets nieuws te leren op dit gebied, en daarom geef ik, naast de andere individuele instructielessen, ook workshops en trainingen in borduurtechnieken.

 Ik ontmoet u graag in onze winkel!

Luc van Aalten

Mijn werk draait om het oplossen van problemen. U kunt bij mij terecht voor technische problemen, evenals voor machines die nog onder garantie vallen. Naast dat ik een AVVN-gecertificeerde monteur ben, volg ik nog regelmatig trainingen bij onze importeurs, zodat ik altijd op de hoogte ben van de nieuwste ontwikkelingen in de branche.

Naast mijn werkzaamheden in de werkplaats, ben ik ook in de winkel te vinden voor een goed adviesgesprek of een demonstratie van onze naaimachines. Twijfelt u tussen het repareren van uw oude machine of de aanschaf van een nieuwe naaimachine? Ik geef u graag een passend advies!

Tot ziens!

Marga

In mei 2009 kreeg ik de kans om van mijn hobby mijn werk te maken, en sindsdien is geen dag voor mij hetzelfde. Het werken in een creatieve naaimachinewinkel is een voortdurend uitdagende baan die me inspireert en motiveert. Elke dag brengt nieuwe kansen en uitdagingen, en dat maakt het werk zo dynamisch en boeiend.

Wat ik vooral leuk vind, is om anderen iets bij te brengen. Daarom verzorg ik met veel plezier de instructielessen die u gratis kunt volgen bij aankoop van een machine. Het is ontzettend fijn om te zien hoe klanten hun vaardigheden ontwikkelen en nieuwe technieken leren mede dankzij mijn hulp.

Daarnaast geniet ik van het persoonlijk contact en de interactie met onze klanten. Of u nu een beginner bent of al jaren ervaring heeft, ik ontmoet u graag in onze winkel en sta klaar om u te adviseren en te ondersteunen bij uw creatieve projecten.

Monique

Mijn passie voor naaien en creativiteit begon al op jonge leeftijd, en sindsdien heeft het een centrale rol gespeeld in mijn leven. Na mijn opleiding aan de modevakschool heb ik ervoor gekozen om als zelfstandige (ZZP’er) mijn vaardigheden en kennis in de praktijk te brengen. Dit heeft me de vrijheid gegeven om mijn creatieve horizon voortdurend te verbreden en mijn expertise verder te ontwikkelen.

Op dit moment ben ik vooral actief met diverse workshops, waaronder het patronen aanpassen op uw lichaam.

Daarnaast ben ik regelmatig in onze winkel te vinden, waar ik klanten graag adviseer en help bij het maken van de juiste keuzes. Of u nu op zoek bent naar een nieuwe borduurmachine, of gewoon wat inspiratie nodig heeft, ik sta klaar om u te ondersteunen. Kennis is iets wat je samen deelt en ontwikkelt, en ik kijk ernaar uit om u te ontmoeten en te helpen in onze winkel.

Jan Eltink

Ik ben samen met Mieke de initiatiefnemer van Eltink Naaimachines en heb maar liefst 35 jaar met passie in het naaimachinevak gewerkt. Gedurende deze periode heb ik niet alleen ons familiebedrijf opgebouwd, maar ben ik ook actief geweest bij de Stichting Vakopleiding Naaimachines, waar ik mijn kennis en ervaring heb kunnen delen om de volgende generatie vakmensen op te leiden.

Enkele jaren geleden hebben we het bedrijf met vertrouwen overgedragen aan Suus en Luc, die het met dezelfde toewijding en liefde voortzetten. Hoewel ik officieel niet meer werkzaam ben binnen het bedrijf, ben ik nog steeds nauw betrokken achter de schermen.

Op deze manier blijf ik betrokken bij het bedrijf dat wij samen hebben opgebouwd en houd ik de verbinding met het vak dat me zo dierbaar is.

Het is een fijn gevoel om te weten dat Eltink Naaimachines in goede handen is en dat ik, ook al is het meer op de achtergrond, nog steeds mijn steentje kan bijdragen. Suus en Luc doen geweldig werk, en ik ben er trots op dat ik hen af en toe kan ondersteunen.

Mieke Eltink

Mijn naam is Mieke Eltink, en samen met Jan ben ik de oprichter van Eltink Naaimachines. Gedreven door mijn passie voor creativiteit en mijn grote interesse in mode, heb ik mijn energie omgezet in het opbouwen van dit familiebedrijf. Met veel plezier heb ik jarenlang in de winkel gewerkt, waar ik klanten mocht adviseren en begeleiden in hun creatieve projecten.

Hoewel ik nu voornamelijk thuis actief ben, blijf ik nauw betrokken bij het bedrijf. Ik besteed veel tijd aan het naaien van voorbeelden en mode-items voor de etalage en de aankleding van onze winkel. Dit houdt me niet alleen creatief bezig, maar zorgt er ook voor dat ik goed op de hoogte blijf van de laatste trends en de producten die we in de winkel aanbieden.

Op deze manier blijf ik verbonden met het bedrijf dat ik samen met Jan heb opgebouwd, en kan ik achter de schermen bijdragen aan het succes van Eltink Naaimachines. Ik ben er trots op hoe Suus en Luc het bedrijf hebben voortgezet en kijk met voldoening naar wat we samen hebben bereikt. 

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.